Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Jonathan Glazer |
1,0
|
|
Mieszko Falana
(drugi reżyser)
|
||
Anna Bilicka
(drugi reżyser)
|
||
Max Orlewicz
(asystent)
|
||
Dominik Watin
(asystent)
|
||
Daniel Burski
(asystent)
|
||
Konrad Bajno
(asystent)
|
||
Miłosz Sawicki
(asystent)
|
||
Marc A. Wilson
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Jonathan Glazer |
1,0
|
|
Martin Amis
(powieść)
|
||
Marzena Popławska
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Producenci | Ocena | |
Ewa Puszczyńska
producent
|
||
James Wilson
producent
|
||
Bugs Hartley
współproducent
|
||
Bartek Raiński
współproducent
|
||
Reno Antoniades
producent wykonawczy
|
||
Daniel Battsek
producent wykonawczy
|
||
Len Blavatnik
producent wykonawczy
|
||
Danny Cohen
producent wykonawczy
|
||
David Kimbangi
producent wykonawczy
|
||
Ollie Madden
producent wykonawczy
|
||
Tessa Ross
producent wykonawczy
|
||
Magdalena Malisz
kierownik produkcji
|
||
Richard Lloyd
nadzorca postprodukcji
|
||
Molly Moffatt
koordynator produkcji
|
||
Archie Lodewyke
kierownik produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Sandra Hüller
Hedwig Höss, żona Rudolfa
|
||
Christian Friedel
Rudolf Höss
|
||
Ralph Herforth
Oswald Pohl
|
||
Maximilian Beck
Schwarzer
|
||
Stephanie Petrowitz
Sophie
|
||
Freya Kreutzkam
Eleanor Pohl
|
||
Marie Rosa Tietjen
Przyjaciółka Hedwig
|
||
Daniel Holzberg
Gerhard Maurer
|
||
Lilli Falk
Heideraud Höss
|
||
Wolfgang Lampl
Hans Burger
|
||
Johann Karthaus
Claus Höss
|
||
Luis Noah Witte
Hans Höss
|
||
Nele Ahrensmeier
Inge-Brigitt Höss
|
||
Anastazja Drobniak
Annagret Höss, córka Hossa
|
||
Cecylia Pękala
Annagret Höss, córka Hossa
|
||
Kalman Wilson
Annagret Höss
|
||
Medusa Knopf
Elfryda
|
||
Andrey Isaev
Bronek
|
||
Julia Babiarz
Młoda polska pokojówka
|
||
Martyna Poznańska
Marta
|
||
Zuzanna Kobiela
Aniela
|
||
Benjamin Utzerath
Fritz Sander
|
||
Thomas Neumann
Karl Prüfer
|
||
Klaudiusz Kaufmann
Obersturmbannführer Bischoff
|
||
Marnius Fislage
Adiutant Hössa
|
||
Rainer Haustein
Richard Glücks
|
||
Daniel Hoffman
Dr Meindl
|
||
Oscar Lebeck
Adiutant Glücka
|
||
Christian Willy
Lekarz SS
|
||
Tomasz Piwko
Kapo Bohner
|
||
Justyna Szklarska
Więżniarka pracująca w ogrodzie
|
||
Kacper Piwko
Więzień pracujący w ogrodzie
|
||
Jakub Sierenberg
Oficer SS
|
||
Joerg Sierenberg
Oficer SS
|
||
Marek Łukasik
Oficer SS
|
||
Julia Polaczek
Aleksandra Bystroń-Kołodziejczyk
|
||
Wiktoria Wiśniewska
Szkolna przyjaciółka Heideraud
|
||
Paulina Burzyk
Dziewczyna Clausa
|
||
Anna Marciniszyn
Rudowłosa kobieta
|
||
Agnieszka Wierny
Matka Aleksandry
|
||
Patryk Mika
Polski partyzant
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Łukasz Żal | ||
Krzysztof Świderski
(pomoc techniczna)
|
||
Krzysztof Zawieja
(pomoc techniczna)
|
||
Marek Puzia
(operator obrazu) (asystent)
|
||
Daniel Kleser
(pomoc techniczna)
|
||
Aleksander Pałasiński
(zdjęcia podwodne)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Mica Levi | ||
Kostiumy | Ocena | |
Małgorzata Karpiuk | ||
Montaż | Ocena | |
Paul Watts | ||
Ludwik Sielicki
(asystent)
|
||
Andreas D. Nold
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Waldemar Pokromski
charakteryzator
|
7,0
|
|
Mirosława Wojtczak
charakteryzator (drugi)
|
||
Tomasz Sielecki
charakteryzator (drugi)
|
||
Jarosław Korniluk
charakteryzator (asystent)
|
||
Monika Chojnacka
charakteryzator (współpraca)
|
||
Krystyna Adamska
charakteryzator (współpraca)
|
||
Karolina Brol
charakteryzator (współpraca)
|
||
Lidia Buczek
charakteryzator (współpraca)
|
||
Irena Kowal
charakteryzator (współpraca)
|
||
Joanna Majewska
charakteryzator (współpraca)
|
||
Alicja Kozłowska
charakteryzator (współpraca)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Chris Oddy
scenograf
|
6,0
|
|
Joanna Kuś
dyrektor artystyczny nadzorujący
|
||
Katarzyna Sikora
dyrektor artystyczny
|
||
Joanna Kuś
dekorator wnętrz
|
||
Katarzyna Sikora
dekorator wnętrz
|
||
Adam Różański
rekwizytor (asystent)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Max Behrens
montaż dźwięku
|
||
Johnnie Burn
mikser ponownego nagrania
|
||
Johnnie Burn
projektant dźwięku
|
||
Johnnie Burn
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Declan Ilett
technik miksu
|
||
Dawid Konecki
montaż imitacji
|
||
Kamil Kwiatkowski
montaż postsynchronu
|
||
Natalia Lubowiecka
montaż imitacji
|
||
Ewa Mazurkiewicz
montaż imitacji
|
||
Filip Stefanowski
mikser imitacji
|
||
Oliver Vorderbruegge
operator postsynchronu
|
||
Michał Wilczewski
mikser imitacji
|
||
Jacek Wiśniewski
imitator dźwięku
|
||
Bridget Samuels
nadzorca muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Simone Bär
dobór obsady
|
||
Alexandra Montag
dobór obsady
|
||
Jacqueline Rietz
dobór obsady
|
||
Magdalena Szwarcbart
dobór obsady
|
||
Gniewko Falana
dobór obsady
|
||
Marta Markiewicz
dobór obsady
|
||
Miłosz Sawicki
dobór obsady
|
||
Stanisław Cuske
operator kamery
|
||
Bartosz Toboła
operator kamery (również) (asystent)
|
||
Karol Masiarz
operator kamery
|
||
Karol Kleinschmidt
operator kamery
|
||
Marek Kita
operator kamery
|
||
Wojciech Zubek
operator kamery
|
||
Kamil Starowicz
operator kamery
|
||
Ignacy Ciszewski
operator kamery
|
||
Bartosz Szewczyk
operator kamery
|
||
Kacper Mik
operator kamery
|
||
Jarosław Knapek
operator kamery
|
||
Franciszek Kiziński
operator kamery (stażysta)
|
||
Irwin Wojciechowski
operator kamery (stażysta)
|
||
Agnieszka Rogala
operator kamery (stażysta)
|
||
Radosław Kokot
prowadzący ostrość
|
||
Katarzyna Świetlikowska
prowadzący ostrość
|
||
Maciej Król
prowadzący ostrość
|
||
Filip Baczuń
prowadzący ostrość
|
||
Anna Bogacz
prowadzący ostrość
|
||
Łukasz Skwara
prowadzący ostrość
|
||
Jakub Kierski
prowadzący ostrość
|
||
Gareth Bishop
kolorysta
|
||
Maxwell Alexander
zecer
|
||
Jonathan Atkins-Potts
zecer
|
||
Pete Baxter
zecer
|
||
Bodie Clare
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Gregory Corraze
zecer
|
||
Aimee Dadswell
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Daniel Gilligan
efekty wizualne
|
||
Harry Landymore
producent efektów wizualnych
|
||
Charlotte Larive
zecer
|
||
Marja Maccotta
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Beth Marshall
koordynator efektów wizualnych
|
||
Guillaume Ménard
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Charlie Nevett
montaż efektów wizualnych
|
||
Samuele Pasquali
koordynator efektów wizualnych
|
||
Hannah Sornay
zecer
|
||
Sam Paul Toms
montaż efektów wizualnych
|
||
Lucas Hanwell
producent efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Marzena Popławska
sekretariat planu
|
||
Grzegorz Dąbrowski
dodatkowy dobór obsady
|
||
Grzegorz Dąbrowski
koordynator dodatkowego doboru obsady
|
||
Justyna Dąbrowska
koordynator dodatkowego doboru obsady
|
Pozostałe
Proszę czekać…